Den dvacátý – 14. května

Ranní stav tachometru: 11284

Dnes jsme si přispali a z motelu se vydali do parku Joshua Tree až po desáté hodině. Do parku to bylo ale blízko, sotva deset mílí. Bylo tam nádherně, obrovská skaliska lemována pouští, která ale není mrtvá, jak by se zdálo – viděl jsem veverku, zajíce, ještěrku, v zemi byly díry různých hrabošů, a to vše pokryto nejrůznějšími rostlinami, zvláště pak ojedinělými stromy Joshua.

Po návštěvě parku jsme již zamířili do Los Angeles, respektive Furletonu, kde bydlí rodina jedné z mých kolegyň v práci (děkuji za domluvu ubytování!!!:-)). Příjezd do oblasti Los Angeles budu mít už navždy spojen s písní Sama Smithe "Stay with me", v té koloně vozů výborně pasovala, asi stejně jako pak Los Angeles budu mít navždy spojené s Calvinem Harrisem a jeho písní Summer. Tyto dvě písníčky jsou prostě pro mne LA.
Buď jak buď, do Fullertonu jsme nakonec šťastně dorazili, kde nás čekalo opravdu srdečné přivítání. Večer jsme tedy strávili s Chrisem a Zlatkou, jak se naši hostitelé jmenují, v družném hovoru, poznávali jsme se a na večeři dostali výborné kuře s rýží.

   

Předchozí strana        Na úvodní stranu s mapou        Následující strana