Den dvacátý čtvrtý – 18. května

Ranní stav tachometru: 11691

I dnešní ráno jsme zahájili nutričně skutečně nabitou snídaní a to zapečenými francouzskými toasty máčenými v mléce a másle, na tom opět jahody a vše přelité javorovým sirupem. Naprostá nutriční bomba, po které jsem skutečně funěl, jak to bylo syté (ale chutné). Pak ale již nastal čas loučení. Ve Fullertonu to bylo skutečně báječné a nikdy nezapomenu na tak milé a vřelé přijetí, kterého se nám dostalo.

Protože jsme z cestování již notně unavení, snažíme se zbylé dne již pojmout skutečně rekreačně. Z Fullertonu jsme se asi po dvouhodinovém probíjením se losangeleskou dopravní zácpou dostali mimo město a zamířili do Santa Barbary. Zde jsme sjeli k pláži, kde jsme se chvíli natáhli a odpočívali zíráním do vln, abychom se pak šli projít na nedaleké molo. Na jeho konci byli rybáři, kteří tu úspěšně, tu neúspěšně lovili ryby, o něž se je snažili obrat nedaleko se pohybující se pelikáni nebo i lachtaní máma se svou ratolestí.


Po této asi dvouhodinové zastávce jsme pokračovali na sever směrem na San Francisco, přičemž jsme dojeli do městečka Lompoc, kde jsme se na dnešní noc ubytovali.Předchozí strana        Na úvodní stranu s mapou        Následující strana


Copyright © Jiří Kratochvíl 2022